Milí študenti a priaznivci Občianskeho združenia VŠM

V minulom roku, práve zásluhou Vás, ktorí ste podporili svojimi 2 % z dane Občianske združenie VŠM , mohla VŠM opäť podporiť vzdelávacie aktivity, zabezpečiť vedecké konferencie, prednášky , výskum a mnohé ďalšie aktivity, ktoré prispievajú ku kvalitnému vzdelávaniu.

Občianske združenie VŠM bude naďalej aj v roku 2013 aktívne podporovať rozvoj, vzdelávacie a vedecko-výskumné aktivity VŠM. Dovoľujeme si Vás v tejto súvislosti osloviť, ktori možete podporiť Občianske združenie VŠM, je to príležitosť aktívne sa zapojiť a svojim príspevkom z dane podporit i v tomto roku ďalšie vzdelávacie aktivity a projekty VŠM. Za čo Vám vopred ďakujeme!

V prípade otázok týkajúcich sa Občianskeho združenia VŠM, kontaktujte p. Tatjanu Mattovú telefonicky na čisle 0903 228 563, e-mailom na tmattova@vsm.sk, alebo osobne v budove CituU/VŠM na Panónskej ceste č. 17, č.dveri 205. Všeobecné informácie ohľadom poukazovania 2% z dane môžete získať na internetovej adrese www.rozhodni.sk.

Ďakujeme.

Predsedníctvo Občianskeho združenia VŠM