Vysoká škola manažmentu v Trenčíne/ City University of Seattle v rámci projektu EÚ Lifelong Learning Programme: Education in Strategic Management for SMEs managers/owners spoluorganizuje konferenciu pre prax v podnikaní:

KONFERENCE pro praxi v podnikání: Jak vytvořit strategii v malých, středních a rodinných firmách?

• Registrujte se na prakticky zaměřenou KONFERENCI pro podnikatele, majitele a manažery malých a středních firem, rodinné firmy, začínající podnikatele.
  • S praktickými tématy a zkušenostmi s tvorbou a realizací strategie v malých, středních a rodinných firmách vystoupí čeští i zahraniční přednášející (Finsko, Švédsko, Německo) – přednášky v angličtině budou tlumočeny do češtiny.
  • Zařazena je také přednáška „Představení nových možností čerpání evropských fondů na podporu podnikání malých a středních firem“ (přednáší zástupce CzechInvest).
  • BEZPLATNÁ účast, financováno z evropského projektu na podporu strategického řízení v malých a středních firmách.

Konferenci pořádají

• Mendelova Univerzita v Brně (ČR)
  • Jönköping International Business School (Švédsko)
  • Vysoká škola manažmentu (Slovensko)
  • Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (ČR)
  • Asociace POPAI Central Europe (ČR)

Termín a místo konání

• 29.1.2015, od 9.00 do 17.00 hod., Brno
  • Mendelova univerzita, Provozně-ekonomická fakulta MENDELU, Zemědělská 1, 613 00, Brno, Budova Q.

Viac info: Pozvánka PDF