RoadShow 2019

Si z Trnavy, Nitry, Žiliny, Banskej Bystrice, Prešova, či Košíc a chceš študovať na VŠM/CityU? V tom prípade Ťa pozývame na výstavu v Tvojom meste!
Výstava Kam na vysokú 2019 - RoadShow je modernou prezentačnou výstavou pomaturitného a celoživotného vzdelávania pre žiakov stredných škôl a ich rodičov, ktorí majú možnosť zistiť si informácie potrebné pri správnom výbere vysokej školy na jednom mieste.

Výstava putuje po 6 krajských mestách Slovenska v týždňových intervaloch. Začína sa v Trnave (29.1.), potom nasleduje Nitra (30.1.) a Žilina (31.1.). Ďalší týždeň podujatie pokračuje Banskej Bystrici (5.2.), Prešove (6.2.) a ukončí sa v Košiciach (7.2.).