Študentský ples v Trenčíne

Študentský parlament VŠM/ CityU v Trenčíne si opäť vyskúšal svoje organizačné schopnosti v rámci príprav každoročného študentského plesu. Tento rok prípravy vyvrcholili 26.2.2014 samotným podujatím.

Študentský ples oficiálne otvoril pán Aaron Walter, Ph.D. za vedenie školy. Branislav Adam a Martina Jurčáková privítali hostí za študentskú časť. Po slávnostnom otvorení plesu nasledovala večera, počas ktorej študenti našej školy, Lucia Záhradníčková (klavír) a Vladimír Gašpar (akordeón), predviedli svoje hudobné umenie. Nasledoval kultúrny program, v ktorom sa predstavila tanečná skupina Goonies a brušné tanečnice zo skupiny Džamal a hudobná kapela Banda Americano, Rockabilly, ktorá roztancovala hostí v rock and roll – ových a swingových rytmoch. Ani tento rok sa nezabudlo na vyhlásenie kráľovnej a kráľa plesu VŠM/ CityU, ktorými sa stali Petra Pacherova a Lukáš Chmel. S odovzdávaním cien sa pokračovalo pri vyhlásení tomboly, v ktorej mali hostia možnosť vyhrať veľmi pekné vecné ceny od sponzorov podujatia. Po polnoci až do rána pokračovala zábava po taktovkou DJ – a Cesta.

Hostí plesom sprevádzala moderátorská dvojica, študentky, Zuzana Koprdová a Denisa Knocíková. Vďaka za organizáciu patrí celému Študentskému parlamentu VŠM/ CityU v Trenčíne (Zuzana Koprdová, Lucia Kubrická, Erika Kurucová, Denisa Knocíková, Milan Gura, Katarína Olasová, Katarína Kolínková, Markéta Vargová a Martina Jurčáková), ako aj vedeniu školy, ktoré podporilo a zastrešilo toto podujatia.

ENGLISH: Student Parliament of VŠM/ CityU in Trenčín put their organizational skills to the test by preparing the annual Student Ball. This year the event was prepared to be held on 26.2.2014.

The Student Ball was officialy opened by Mr. Aaron Walter Ph.D. on behalf of the school leadership. Branislav Adam and Martina Jurčaková welcomed guests on behalf of all students. During the opening of the ball, students from our school, Lucia Záhradníčková (piano) and Vladimír Gašpar (accordion), provided us with musical entertainment. They were followed by the dance group, Goonies, the belly dancers group, Džamal, and the band, Banda Americano. This band got all guests dancing in a rock and roll and swing rhythm. Of course, no one could not forget the announcement of the king and queen of the VŠM/ CityU Ball which went to the lovely couple, Petra Pacherová and Lukáš Chmel. The award ceremony was followed by Tombola which gave the guests the opportunity to win wonderful prizes provided by our sponsors. From midnight until the early hours of the morning, DJ Cesto provided guests with the entertainment.

Guests of the ball were entertained throughout the night by the presenting student duo, Zuzana Koprdová and Denisa Knociková. A special thanks goes to VŠM/ CityU Student Parliament for organizing the whole event (Zuzana Koprdová, Lucia Kubrická, Erika Kurucová, Denisa Knocíková, Milan Gura, Katarína Olasová, Katarína Kolínková, Markéta Vargová a Martina Jurčáková). Also, a big thank you goes out to school leadership and board members who supported this event