Začni študovať od januára 2019

Vedel si, že na VŠM/CityU je možné začať štúdium až trikrát za rok? Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle Programs otvára svoje študijné programy pre záujemcov o štúdium aj od januára 2019 s nástupom od 7.1.2019. Ak si študent z inej vysokej školy, spravíme Ti evaluáciu prenosu kreditov z Tvojej predošlej školy tak, aby si mohol nadviazať na už absolvované predmety. Ak si študent, ktorý nestihol začiatok akademického roka v jesennom termíne, vyber si z bohatej ponuky študijných programov VŠM/CityU a pridaj sa k stovkám úspešných študentov školy. Pre viac informácií ohľadom podmienok prijatia a termínov, kontaktuj:

Trenčín:
Bratislava: