"Letíme” za vami!

VŠM/CityU mieri do regiónov! Počas nasledovných mesiacov navštívime Trnavu, Prešov, Žilinu, Banskú Bystricu a Trenčín v rámci výstavy "Kam na vysokú”. Výstava Kam na vysokú ponúka pre návštevníkov, ktorí sú študenti stredných škôl a ich rodičom možnosti zistiť si informácie potrebné pre rozhodnutie, na ktorej vysokej škole bude dieťa pokračovať v štúdiu. Na výstave sa prezentujú univerzity a vysoké školy so svojimi fakultami zo Slovenska a zahraničia. Záujemcovia sa môžu zúčastniť množstva zaujímavých sprievodných aktivít počas celej výstavy. Tešíme sa na stretnutie v stánku Vysokej školy manažmentu / City University of Seattle, kde sa dozviete viac o študijných programoch a podmienkach štúdia na našej škole.