Erasmus pracovné stáže v zahraničí

Stáže pre absolventov

Vysoká škola manažmentu sa v roku 2014 stala súčasťou konzorcia WorkSpace Europe, ktoré pôsobí v oblasti zahraničných stáží absolventov vysokých škôl finančne podporených z grantov Európskej komisie pre program Erasmus+. Naši absolventi sa tak budú môcť zúčastniť pracovnej stáže v zahraničí na obdobie 3 mesiacov a to až do jedného roka po absolvovaní štúdia.

WorkSpace Europe Vám ponúka jedinečnú príležitosť absolvovať odbornú pracovnú stáž v zahraničí, v rámci EU programu Erasmus+. Túto príležitosť majú iba študenti univerzít a vysokých škôl, zapojených do WSE konzorcia, medzi ktorými je aj tá Vaša. Uľahčíme Vám zapojenie sa do tohto unikátneho programu a urobíme maximum, aby ste aj Vy mohli na vlastnej skúsenosti zistiť, že „Erasmus+ mení životy a otvára obzory.“

Prečo ísť na stáž cez WorkSpace Europe?

·      pomôžeme Vám s nájdením prijímajúcej organizácie,

·      poskytneme Vám finančný príspevok zo zdrojov EÚ,

·      pomôžeme Vám s praktickými záležitosťami pred aj počas stáže,

·      neplatíte nám žiadne poplatky.

Maximálna dĺžka stáže s finančným príspevkom pre akademický rok 2015/2016 je 3 mesiace.

Na stáž je potrebné sa prihlásiť s časovým predstihom ešte ako študent univerzity, hoci vycestujete až po štátniciach.

K dispozícií sú 2 typy prihlášok na stáž:

·     Typ 1: ak máte prijímajúcu organizáciu a nás žiadate len o finančný príspevok

·     Typ 2: chcete, aby sme Vám pomohli nájsť prijímajúcu organizáciu alebo máte záujem o niektorú z pozícií uverejnených na našom webe.

V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať, prípadne sa obráťte na zodpovednú osobu pre Erasmus+  na Vašej škole.

Už mnohým mladým ľuďom sme otvorili dvere k úspešnej medzinárodnej kariére, pridajte sa k nim!

LETÁK NA STIAHNUTIE

WorkSpace Europe