Národné dni kariéry

Už máte plány na 6. a 7.3.2013? V Inchebe Vás totiž čaká najväčšie podujatie pre študentov a absolventov vysokých škôl na Slovensku - Národné Dni Kariéry 2013. Kto vie? Možno z neho odídete s novou pracovnou zmluvou. Celkom určite s novými zážitkami a vedomosťami.

Môžete sa stretnúť s top firmami na Slovenskom trhu, naprílad Amazon, Heineken, IBM či Accenture. Je pripravený bohatý sprievodný program, na ktorom vystúpia spoločnosti ako Maxman Consultant, SAKO, Synergie a mnohé ďalšie. Popri tom si budete môcť otestovať svoje jazykové a IT zručnosni, nechať sa koučovať a prekonzultovať svoj životopis. A na tých najodvážnejších čaká originálna adrenalínová atrakcia.
Pre viac informácii kliknite na www.ndk.sk a na Facebook (http://www.facebook.com/NarodneDniKariery).

Národné dni kariéry