Národný štipendijný program Slovenskej republiky

V rámci Národného štipendijného programu Slovenskej republiky na podporu mobilít bola zverejnená nová výzva na predkladanie žiadostí o štipendium na študijné, výskumné a prednáškové pobyty v akademickom roku 2014/2015.

Štipendiá sú určené pre študentov a doktorandov slovenských vysokých škôl. Uzávierka na predkladanie žiadostí je 30. apríla 2014 do 16:00, pričom pobyty sa budú môcť realizovať v rámci letného semestra akademického roka 2014/2015. Žiadosti o štipendiá možno aktuálne predkladať on-line na www.stipendia.sk, resp. www.scholarships.sk, kde nájdete aj viac informácií.