Zimné študentské hry

Druhý ročník Zimných študentských hier bol organizovaný študentami z VŠM/CityU! Apache Entertainment, vedené trenčianskymi študentami VŠM/CityU, Jurajom Tileschom, Martinou Jurčákovou a Lubošom Majerom sa rozhodli tento rok zorganizovať už druhý ročník Zimných študentských hier. Cieľom projektu je zvýšiť kvalitu spolupráce medzi mladými ľuďmi a poskytnúť im možnosti príležitosť pre športové aktivity. Projekt sa taktiež snaží podporiť interkultúrny rozmer.

Akcia sa konala v Jasnej v dňoch 15.-17.2. 2013. Tento rok sa súťažilo v oficiálnych súťažiach lyže/snowboard, muži/ženy, zjazd/slalom. VŠM/CityU mala na Zimných hrách silné zastúpenie. Treba vyzdvihnúť úspech študenta Ľubomíra Ďurišina, ktorý sa umiestnil na 2 mieste v disciplíne snowboard- zjazd muži.

Víťazovi gratulujeme a veríme, že projekt sa bude rozvíjať aj v nasledujúcich rokoch.