Oznam rektorky k jarnému trimestru 2022

Vážené kolegyne, kolegovia, študentky a študenti,

vzhľadom na uvoľnenie opatrení v súvislosti s covidom prechádzame od jarného trimestra, ktorý začína 4.4.2022, na prezenčnú výučbu. Študenti, ktorí sú registrovaní ako „online študenti“, pokračujú tak ako doteraz online výučbou.

Nateraz je však potrebné dodržiavať opatrenia, ktoré platia, a to je predovšetkým nosenie respirátora v interiéri (po 28.3.2022 v rámci druhej fázy uvoľňovania bude povinnosť nosiť respirátor/rúško upravená podľa  vývoja epidemiologickej situácie).

Želám nám všetkým, aby sme akademický rok ukončili bez pandemických a akýchkoľvek iných obmedzení!

Dr.h.c. prof. Ing. Edita Hekelová, PhD.
           rektorka VŠM