VIRTUÁLNE DNI OTVORENÝCH DVERÍ

Získaj aktuálne informácie o VŠM/CityU of Seattle. Je to ideálne riešenie bez nutnosti cestovania. Sadneš si za laptop alebo tablet, klikneš na stránku, vyberieš si študijný program a...

- pýtaš sa na témy, ktoré ťa zaujímajú,

- komunikuješ cez online chat so zástupcom školy,

- dozvieš sa všetky potrebné informácie o štúdiu na jednom mieste.

Prečítaš si profil školy, pozri si informačné video, dostaneš odpovede na časté, aj netypické, otázky. Prostredníctvom videa a chatu ti VŠM/CityU:

- predstaví študijné programy

- porozpráva, aký je študentský život na škole

- vysvetlí aké máš možnosti uplatnenia

- ukáže "success story" úspešných absolventov

So zástupcami VŠM/CityU môžeš komunikovať naživo prostredníctvom interaktívneho chatu.

Priprav si otázky na témy, ktoré ťa zaujímajú a pýtaj sa na všetko, čo ťa zaujíma. Tešíme sa na spoločné VIRTUÁLNE stretnutie!