Oznam rektorky k zmene spôsobu výučby

Vážené kolegyne, kolegovia, študentky a študenti,

vzhľadom na výrazne sa zhoršujúcu situáciu v súvislosti s covidom a vzhľadom k tomu, že nemáme žiadnu oficiálnu resp. zákonnú možnosť vyžadovať dodržiavanie OTP režimu (očkovaný – testovaný – prekonal) či už od zamestnancov alebo študentov (dokonca ani dodržiavanie ROR), a v snahe čo možno najviac ochrániť zdravie nás všetkých, prechádzame od 1. novembra na online výučbu.

Okrem nových študentov s touto formou máte všetci už svoju bohatú skúsenosť, takže to nie je pre vás nič nové a zvládnete to určite bez problémov. A vzhľadom na prepracovanosť tejto formy výučby na našej škole som presvedčená, že aj vy, noví študenti,  ktorí ste doteraz mali prezenčnú výučbu, sa v online výučbe rýchlo a dobre zorientujete. Učitelia aj študijné poradkyne, rovnako ako IT oddelenie, vám budú nápomocní pri akýchkoľvek problémoch.

Želám vám všetkým úspešné dokončenie trimestra a nám všetkým želám, aby sa situácia už v novom roku vrátila do normálu. A hlavne: buďme zodpovední voči sebe i ostatným a chráňme si zdravie!

Dr.h.c. prof. Ing. Edita Hekelová, PhD.
rektorka