• Barca innovation hub
  • WORKSHOP 2019
  • AI VSM
  • Seattle
  • Seattle
  • moodle olnine studium
 

 

5 DÔVODOV PREČO ŠTUDOVAŤ NA VŠM/CityU

 
  1. študijné programy s prepojením na prax
  2. štúdium v slovenskom alebo anglickom jazyku
  3. možnosť získať slovenský a americký diplom
  4. medzinárodné akademické prostredie
  5. flexibilný študijný plán / online štúdium

uchádzači možete podať prihášku
   

VŠM/CityU v Poprade

Už budúci štvrtok 17.10.2019 VŠM/CityU v Poprade predstaví Tatrancom a Podtatrancom svoju ponuku programov a štúdia! V rámci akademickej "road show" privítame záujemcov o štúdium na VŠM/CityU v hoteli Satel, kde sa akcia uskutoční.


Prečo sme sa spojili s Barça Innovation Hub?

Viac ako 2000 športovcov trénujúcich denne v Sports City, 120 tímov hrajúcich svoje zápasy každý víkend, 5 profesionálnych športov, 10 amatérskych sekcií, štadión s kapacitou takmer 100,000 divákov, 291 miliónov fanúšikov na celom svete, 3,5 milióna návštevníkov ročne.


Johan Winbladh Represents VSM/CityU at the fin.techsummit

Johan Winbladh, VSM/CityU senior faculty member represented our school on the panel discussion at the Fintech Summit in Bratislava on September 25, 2019. The third annual fin.techsummit created an opportunity for open discussions about the future of financial services that are heavily impacted by new technologies and digitalisation.


Barca Innovation Hub – Universitas online programy prichádzajú na Slovensko vďaka Vysokej škole manažmentu/City University of Seattle Programs

V septembri 2019 sa Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle Programs stala členom globálnej siete Barça Universitas pre účely poskytovania online študijných programov na Slovensku. FC Barcelona je športovým klubom a spoločenským subjektom s celosvetovým významom a globálnym dosahom, ktorý je silnou a rešpektovanou značkou. S cieľom rozširovať klubové hodnoty a skúsenosti bolo vytvorené Barça Innovation Hub ako globálne centrum pre poznatky, výskum, tréning a športové inovácie.


 

 
                                            

Vysoká škola manažmentu v Trenčíne, Bezručova 64, 911 01 Trenčín / Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava