Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle programs
Facebook page Linkeid link Youtube channel jazyk
 

Bonusový zájazd SEATTLE – leť ZADARMO!

S cieľom obohatiť akademické programy BSBA a MBA o vzdelávaco-poznávací komponent, Vysoká škola manažmentu v spolupráci so City University of Seattle ponúka svojím novým študentom účasť na bonusovom týždňovom zájazde do Seattle, USA. V rámci zájazdu absolvujú študenti návštevu centrály City University of Seattle, zúčastnia sa na prehliadke výrobného závodu lietadiel spoločnosti Boeing (Everett), ktorá je najväčšou halou na svete, navštívia hi-tech spoločnosť Microsoft, uvidia historicky prvú kaviareň spoločnosti Starbucks, vyvezú sa na dominantu a symbol mesta Seattle – vežu Space Needle (184 m), či prejdú sa centrom mesta s prístavom a trhom „Pike Place Market“.

Študenti budú mať príležitosť na vlastnej koži zažiť atmosféru „smartest city“ USA, ktorého podnikateľský ekosystém je 4. najväčší na svete (kreatívny priemysel, start up firmy, atď.) a ktoré je sídlom športových klubov ako Seattle Seahawks (americký futbal - NFL), Seattle Mariners (baseball – MLB), či Seattle Sounders FC (futbal – MLS). Neposlednou súčasťou zájazdu bude tiež „shopping spree“ v Seattle Premium Outlets so 125 obchodmi svetových značiek.

Podmienky bonusového zájazdu do Seattle

 • možnosť účasti na bonusovom zájazde do Seattle platí pre každého nového B.S.B.A. študenta, ktorý dosiahne aspoň 120 kreditov v programe alebo pre každého nového MBA študenta, ktorý dosiahne aspoň 30 kreditov v programe (s prvým termínom zápisu k začiatku akademického roku 2014/2015). Študent môže podať prihlášku na bonusový zájazd bezprostredne po dosiahnutí minimálneho potrebného počtu kreditov.
 • škola hradí študentovi spiatočnú letenku do Seattle v termínoch určených školou. Doplatok bonusového zájazdu zo strany študenta pokrýva ubytovanie, poistenie, miestnu dopravu a vstupy. Stravovanie nie je zahrnuté v cene zájazdu a študent si ho platí sám.
 • ubytovanie je v dvojlôžkových izbách. Pokiaľ máte záujem o jednolôžkovú izbu za príplatok, uveďte to prosím na prihláške.
 • letenka bonusového zájazdu do Seattle je neprenosná, ale Váš priateľ, rodina, či známy môže absolvovať zájazd za plnú cenu zájazdu s Vami.
 • v rámci tejto akcie nie je možné uplatniť na štúdium žiadnu ďalšiu zľavu.
 • bonusový zájazd nie je možné od momentu prihlásenia meniť, predĺžiť, ani skrátiť.
 • meno účastníka bonusového zájazdu je možné meniť 1 krát, len písomne do 8 týždňov pred samotným bonusovým zájazdom, VŠM si však nárokuje účtovať poplatky 200 € za zmenu mena. V termíne kratšom ako 8 týždňov nie je možné urobiť žiadnu zmenu.
 • storno podmienky v rámci tejto akcie: 100% sumy letenky a letiskových poplatkov bonusového zájazdu už viac ako 61 dní pred odchodom zájazdu. Preto dôrazne odporúčame uzavretie storno poistenia bonusovej letenky a letiskových poplatkov pri zájazde.
 • v prípade nedosiahnutia stanoveného minimálneho počtu kreditov stráca študent nárok na možnosť účasti na bonusovom zájazde do Seattle.
 • v prípade, že sa rozhodnete pre bonusovy zájazd do Seattle a nemáte v pase víza USA, budete potrebovať biometrický pas a obstaranie vstupu cez systém ESTA.
 • VŠM si vyhradzuje právo pri nízkom záujme o bonusový zájazd turnusy kumulovať tak, aby minimálny počet účastníkov zájazdu bol aspoň 10.

 

               
  UCHÁDZAČI ŠTUDENTI ONLINE CENTRUM PROGRAMY KNIŽNICA KONTAKTY ÚRADNÁ VÝVESKA
  Informácie Rozvrhy Moodle BSBA Online katalóg Bratislava Výberové konania
  Prihláška Školné Brightspace MBA Knižničné zdroje    
  Štúdium v slovenčine Dokumenty ESO Bc. Služby    
  Štúdium v angličtine Kontakty Uploader Mgr. Kontakty    
  Katalóg VŠM   Portál CityU Bc/BSBA      
  Katalóg CityU     Mgr/MBA      
               
výberové konanie      internships       dodatok k diplomu           európsky sociálny fond            toefl centrum           

Vysoká škola manažmentu, Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava 

© Copyright Vysoká škola manažmentu 2023


Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.