Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle programs
Facebook page Linkeid link Youtube channel jazyk
 

Bonusový zájazd SEATTLE – leť ZADARMO!

S cieľom obohatiť akademické programy BSBA a MBA o vzdelávaco-poznávací komponent, Vysoká škola manažmentu v spolupráci so City University of Seattle ponúka svojím novým študentom účasť na bonusovom týždňovom zájazde do Seattle, USA. V rámci zájazdu absolvujú študenti návštevu centrály City University of Seattle, zúčastnia sa na prehliadke výrobného závodu lietadiel spoločnosti Boeing (Everett), ktorá je najväčšou halou na svete, navštívia hi-tech spoločnosť Microsoft, uvidia historicky prvú kaviareň spoločnosti Starbucks, vyvezú sa na dominantu a symbol mesta Seattle – vežu Space Needle (184 m), či prejdú sa centrom mesta s prístavom a trhom „Pike Place Market“.

Študenti budú mať príležitosť na vlastnej koži zažiť atmosféru „smartest city“ USA, ktorého podnikateľský ekosystém je 4. najväčší na svete (kreatívny priemysel, start up firmy, atď.) a ktoré je sídlom športových klubov ako Seattle Seahawks (americký futbal - NFL), Seattle Mariners (baseball – MLB), či Seattle Sounders FC (futbal – MLS). Neposlednou súčasťou zájazdu bude tiež „shopping spree“ v Seattle Premium Outlets so 125 obchodmi svetových značiek.

Podmienky bonusového zájazdu do Seattle

 • možnosť účasti na bonusovom zájazde do Seattle platí pre každého nového B.S.B.A. študenta, ktorý dosiahne aspoň 120 kreditov v programe alebo pre každého nového MBA študenta, ktorý dosiahne aspoň 30 kreditov v programe (s prvým termínom zápisu k začiatku akademického roku 2014/2015). Študent môže podať prihlášku na bonusový zájazd bezprostredne po dosiahnutí minimálneho potrebného počtu kreditov.
 • škola hradí študentovi spiatočnú letenku do Seattle v termínoch určených školou. Doplatok bonusového zájazdu zo strany študenta pokrýva ubytovanie, poistenie, miestnu dopravu a vstupy. Stravovanie nie je zahrnuté v cene zájazdu a študent si ho platí sám.
 • ubytovanie je v dvojlôžkových izbách. Pokiaľ máte záujem o jednolôžkovú izbu za príplatok, uveďte to prosím na prihláške.
 • letenka bonusového zájazdu do Seattle je neprenosná, ale Váš priateľ, rodina, či známy môže absolvovať zájazd za plnú cenu zájazdu s Vami.
 • v rámci tejto akcie nie je možné uplatniť na štúdium žiadnu ďalšiu zľavu.
 • bonusový zájazd nie je možné od momentu prihlásenia meniť, predĺžiť, ani skrátiť.
 • meno účastníka bonusového zájazdu je možné meniť 1 krát, len písomne do 8 týždňov pred samotným bonusovým zájazdom, VŠM si však nárokuje účtovať poplatky 200 € za zmenu mena. V termíne kratšom ako 8 týždňov nie je možné urobiť žiadnu zmenu.
 • storno podmienky v rámci tejto akcie: 100% sumy letenky a letiskových poplatkov bonusového zájazdu už viac ako 61 dní pred odchodom zájazdu. Preto dôrazne odporúčame uzavretie storno poistenia bonusovej letenky a letiskových poplatkov pri zájazde.
 • v prípade nedosiahnutia stanoveného minimálneho počtu kreditov stráca študent nárok na možnosť účasti na bonusovom zájazde do Seattle.
 • v prípade, že sa rozhodnete pre bonusovy zájazd do Seattle a nemáte v pase víza USA, budete potrebovať biometrický pas a obstaranie vstupu cez systém ESTA.
 • VŠM si vyhradzuje právo pri nízkom záujme o bonusový zájazd turnusy kumulovať tak, aby minimálny počet účastníkov zájazdu bol aspoň 10.

 

výberové konanie      internships       dodatok k diplomu           európsky sociálny fond            toefl centrum           

Vysoká škola manažmentu, Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava 

© Copyright Vysoká škola manažmentu 2023


Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.