Barca Innovation Hub – Universitas online programy prichádzajú na Slovensko vďaka Vysokej škole manažmentu/City University of Seattle Programs

V septembri 2019 sa Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle Programs stala členom globálnej siete Barça Universitas pre účely poskytovania online študijných programov na Slovensku. FC Barcelona je športovým klubom a spoločenským subjektom s celosvetovým významom a globálnym dosahom, ktorý je silnou a rešpektovanou značkou. S cieľom rozširovať klubové hodnoty a skúsenosti bolo vytvorené Barça Innovation Hub ako globálne centrum pre poznatky, výskum, tréning a športové inovácie.

Barça Innovation Hub – Universitas je digitálnou platformou pre účely odovzdávania vedomostí študentom a umožňuje, aby boli celosvetovo šírené prostredníctvom tréningových a študijných programov. Predmety štúdia sa týkajú piatich špecifických oblastí: športová medicína, športový výkon, technológie, tímové športy a spoločenské vedy.

Celý vzdelávací proces je presiaknutý dômyselnou kombináciou konceptu, ktorý prepája technológie, obsah, podporu a personalizáciu s cieľom vytvoriť transformačný vzdelávací zážitok s dlhodobým účinkom. V súčasnosti ponúka Barça Inovation Hub – Universitas celkom devätnásť aktívnych programov, ktoré sú rozdelené do dvoch hlavných oblastí: Športový manažment/marketing a Športová veda. Každý z programov sa zameriava na aktuálne a inovatívne témy, so špecifickým cieľom: prispieť k zlepšeniu a profesionalizácii športového priemyslu.

S cieľom prispieť k profesionalizácii športového priemyslu vo všetkých kútoch sveta, Barça Innovation Hub – Universitas vybudovala globálnu sieť vytvorenú z rôznych typov inštitúcií napojených na vzdelávací a športový sektor, ktoré sú zodpovedné za poskytovanie Barça Innovation Hub – Universitas online programov v ich domovských krajinách a regiónoch. Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle Programs je členom tejto siete v rámci Slovenskej republiky, čím prispieva k dôležitému cieľu rozširovania vedomostí obsiahnutých v týchto programoch medzi profesionálmi a študentami na Slovensku. Viac informácií o štúdiu Barca Universitas nájdete TU.