Buď SMART a ušetri 60 % na knihách.

Na Vysokej škole manažmentu / City University of Seattle máš o študijnú literatúru postarané. S aplikáciou WK eReader ju máš v tablete a notebooku stále so sebou.

Študenti počas štúdia využijú skvelú aplikáciu WK eReader na študovanie literatúry. Okrem študijnej literatúry si môžeš do aplikácie stiahnuť ďalšie odborné knihy vydavateľstva Wolters Kluwer a tiež iné e-knihy.

Pre prístup k študijnej literatúre sa do aplikácie musíš prihlásiť cez pridelený študentský VŠM e-mail.

Do aplikácie môžeš načítať vlastné ePub alebo PDF súbory. Ďalšími výhodami aplikácie je jednoduché užívateľské prostredie. Označené slovo, veta alebo odstavec si môžeš zvýrazniť, pridávať poznámky, kopírovať alebo tiež poslať e-mailom. Pre porovnávanie textov môžeš využívať dvojité zobrazenie a vyhľadávanie môžeš nielen v celej publikácii ale aj v obsahu, zvýrazneniach alebo poznámkach.

Viac info: www.wolterskluwer.sk/wkereader

Aplikáciu si stiahni cez obchod vo svojom zariadení. Manuál nájdeš priamo v aplikácii.

Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle je prvá vysoká škola, na ktorej sú všetci študenti SMART.