COVID-19 Krátky návod k online štúdiu pre školy

Koronavírus zasiahol univerzity a vysoké školy na viacerých úrovniach, od ukončenia výučby, až po opustenie internátov a návrat študentov domov. Viaceré univerzity informovali študentov, že výučba bude prebiehať formou samoštúdia alebo inou metódou. Avšak sú školy pripravené na prehodenie výhybky dennej formy štúdia na online_ Nakoľko VŠM/CityU of Seattle má dlhoročné skúsenosti s online ponukou štúdia, pripravili sme krátky návod na rýchly prechod na online štúdium pre tie školy, ktoré o tom uvažujú, avšak nemajú s online štúdiom žiadne alebo len limitované skúsenosti. Stručný návod si môžete stiahnuť na tomto ODKAZE.