Medzinárodný workshop o znalostnom manažmente

V dňoch 18.-19. októbra 2013 sa v bratislavskej budove Vysokej školy manažmentu uskutočnil už 8. ročník medzinárodného workshopu zameraného na znalostný manažment. Za prítomnosti hostí, vyučujúcich a študentov počas dní odznelo 19 príspevkov, v ktorých sa autori z akademického ako aj podnikateľského prostredia v Českej republike, Fínsku a na Slovensku venovali výmene informácií o najnovších poznatkoch široko chápanej problematiky znalostného manažmentu. Autori vo svojich prezentáciach poskytli dobrý obraz o súčasnom vývoji a praxi znalostného manažmentu v strednej Európe i o odborných aktivitách v tejto oblasti na VŠM. Písané verzie príspevkov sú publikované v zborníku vydanom na CD Vysokou školou manažmentu v Trenčíne, ktorý je k dispozícii v knižnici.

Veľká vďaka patrí editorom prof. Jozefovi Hvoreckému, prof. Jozefovi Kelemenovi a Andrei Stropkovej, ako i členom organizačného výboru a ostatným kolegom, ktorí sa podieľali na príprave workshopu, ale predovšetkým všetkým účastníkom workshopu za hodnotné príspevky a vytvorenie dobrej, priateľskej pracovnej atmosféry.

Dovidenia pri ďalšom ročníku v 2014!

Abstrakty