Možnosť stáže v Bruseli pre študentov 2. stupňa a čerstvých absolventov.

dovoľte nám dať do Vašej pozornosti možnosti stáže pre študentov slovenských vysokých škôl v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli (SLORD).

Aktuálne je otvorené výberové konanie pre stážistov s nástupom od 1. februára 2023, do ktorého je možno podávať prihlášky do 30. septembra 2022.

Stáž je určená študentom s ukončeným 1. stupňom vysokoškolského vzdelania, ktorí majú aktívnu znalosť anglického jazyka a záujem o európsku politiku, programy a nástroje v oblasti vedy, výskumu a inovácií. Okrem študentov 2. stupňa vysokoškolského štúdia je stáž vhodná aj pre absolventov. Pre získanie grantu Erasmus+ je potrebné stáž realizovať do 12 mesiacov od ukončenia štúdia.

Stáže sú 4-mesačné a k dispozícii sú 2 pozície na akademický polrok.

1. termín: 1. september – 31. december
  2. termín: 1. február – 31. máj

Podmienky stáže a všetky ďalšie potrebné informácie sú zverejnené na  webovej stránke. K dispozícii sú aj materiály na stiahnutie.

Na stáž môžete získať aj Erasmus grant. Pre viac informácii prosím kontaktujte p. Csibovú na ecsibova@vsm.sk