Noví manažéri pre firmy v ére INDUSTRY 4.0

Ste firma, ktorá vo svojom inovačnom procese využíva sofistikovaný softvér, znalosti, data minig alebo znalostný manažment? Využívate pri manažérstve kvality produkcie nástroje CAQ? Tak potom máte čo povedať odbornej verejnosti a neváhajte zdieľať svoje znalosti s akademickou obcou. Konferencia Vysokej školy manažmentu IWKM vám na to ponúka priestor.

Organizačný výbor 12. ročník IWKM 2017 - "Medzinárodný workshop o riadení vedomostí" (12. - 13. októbra 2017, VŠM, Trenčín) informuje o predĺžení termínov registrácie príspevkov do 31. augusta 2017 a do 22. septembra pre firmy v rámci JOB FAIR. Viac informácií a registračný formulár nájdete na stránke konferencie TU: