Pozvánka na sériu prednášok k PhD. štúdiu

Srdečne Vás pozývame na sériu prednášok o najnovšom výskume učiteľov a PhD. študentov VŠM, ktoré sa konajú vždy v prvý utorok v mesiaci, počas obedňajšej prestávky o 12.45, od januára v miestnosti 102 v budove na Panónskej ceste 17 v Bratislave. Predpokladaný čas stretnutí je 60 minút. V prípade záujmu, nahláste svoju účasť na prednáške na secretary@vsm.sk.

Program:

5.1.2016 (January 5, 2016) International joint ventures in Slovakia: from transformation to market economy Prof. Ing. Soňa Ferenčíková, PhD.

2.2.2016 (February 2, 2016) Vplyv organizačnej kultúry na konkurencieschopnosť malých a stredných podnikov v znalostnej spoločnosti The impact of organizational culture on competitiveness of SMEs in knowledge society
PhDr. Erik Kubička, PhD., MBA

1.3.2016 (March 1, 2016) Some reflections on the use of ICT, Prof. Dr. Ing. Menbere Workie Tiruneh, PhD.