Predĺženie deadline na odovzdanie prihlášok na PhD. štúdium znalostného manažmentu

Doktorandské štúdium znalostného manažmentu otvárame k 2. januáru 2014 v dennej forme ( s trvaním 3 roky) a v externej forme (s trvaním do 5 rokov). Študijný program pozostáva zo šiestich predmetov, ktoré sa vyučujú najmä v prvom ročníku štúdia v piatok alebo v sobotu, ďalej z vedecko-výskumnej a publikačnej činnosti a z vypracovania dizertačnej práce na vybranú tému.

Školné v externej forme štúdia v slovenčine je 1,500 eur/rok. Prihlášky je možné podávať najneskôr do 11. novembra 2013. Kontaktnou osobou školy je administratívna koordinátorka programu, pani Roberta Sokolová.

Viac informácií, vrátane podmienok prijatia, nájdete na našej stránke http://www.vsm.sk/svk/uchadzaci/studium-sj/phd-znalostny-manazment/ alebo ich získate zaslaním emailu na , prípadne telefonicky na 0903 228 560.