Prezident CityU pán Richard Carter na Slovensku.

V termíne od 17.-19.3.2014 navštívil slovenské pobočky City University of Seattle prezident CityU pán Richard Carter. V rámci pracovných stretnutí s pracovníkmi VŠM / CityU a zástupcami biznisu, absolvoval tiež v Bratislave prijatie v spoločnosti CulCharge, ktorá je úspešným start upom absolventov MBA štúdia pánov Jozefa Žemlu, MBA a Viktora Reviliaka, MBA. CulCharge je prvým start upom na pôde VŠM/CityU v Bratislave, kde sa škola snaží vytvoriť mikro ekosystém podpory začínajúcich firiem našich študentov a absolventov. Vo večerných hodinách prezident Carter tiež vhodil úvodné buly hokejového stretnutia CityU Gladiators proti Managers v Bratislavskom Ružinove.