Spolupráca s Vallis, s.r.o & Open Day v Trnave

S potešením by sme radi informovali o začínajúcej spolupráci s jazykovou školou Vallis, ktorú oficiálne zahájime dňa 26. marca 2014 Dňom otvorených dverí v priestoroch partnerskej jazykovej školy na Trhovej ulici 1/A v Trnave.

Počas dňa oboznámime študentov stredných škôl s možnosťou štúdia v programoch IEP, Bc, Mgr a BSBA v Trenčíne a Bratislave. V podvečerných hodinách sa následne za prítomnosti vedenia VŠM/CityU, Vallis a pozvaných hostí uskutoční slávnostné zahájenie spolupráce. Účasť prisľúbil trnavský primátor Ing. Butko, zástupcovia British Council, Cambridge, ako aj manažéri spoločností z trnavského regiónu.

Prvým študijným programom VŠM/CityU, ktorý by mal Vallis v Trnave ponúkať, je Master of Business Administration (MBA).