Startup Grind na VŠM

V stredu 14. decembra sa na pôde VŠM uskutočnil posledný tohtoročný bratislavský Startup Grind s poradovým číslom 12. A na záver tohto roka čakal návštevníkov naozaj zaujímavý hosť, Peter Komorník zo startupu Sli.do. Sli.do je jeden z najznámejších a najúspešnejších slovenských startupov, ktorý poznajú návštevníci najrôznejších eventov po celom svete. Od svojho vzniku v roku 2012 bolo Sli.do použité na viac ako 25 000 eventoch v najrôznejších kútoch zeme. Málokto vie, že Sli.do vzniklo na bratislavskom Startup Weekende, ktorého siedme pokračovanie sa uskutočnilo minulý víkend.