Študentský ples 2013

Dňa 30.1.2013 sa uskutočnil už 7. ročník študentského plesu City University of Seattle a Vysokej školy manažmentu v Trenčíne.  Ples, ktorý každoročne organizuje študentský parlament, tento rok otvoril pán rektor, Prof. Med. Univ. Dr. Branislav Lichardus, Dr.Sc., Dr.h.c. Po slávnostnom príhovore nasledoval valčík, ktorým sa uzavrela oficiálna časť plesu a pokračovalo sa kultúrnym programom. Prvá časť programu patrila dvom kapelám, hudobnej skupine Melodik a rockovej formácii RandomGroup, v ktorej hrá študent našej školy, Matej Šupák. Po vyhlásení kráľa a kráľovnej plesu a po polnočnej tombole pokračovala tanečná zábava do skorých ranných hodín.