Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle programs
Facebook page Linkeid link Youtube channel jazyk
 
O škole / Novinky

PR správa Talents of Tomorrow

 

Tisícky absolventov končia každoročne univerzitné štúdium. Nie každý sa zamestná v oblasti, ktorú vyštudoval. Študenti často nepoznajú svoju cenu na pracovnom trhu a nie sú prakticky pripravení do budúcej práce. Konferencia Talents of Tomorrow chce zlepšiť orientáciu na pracovnom trhu u mladých ľudí. Na podnet organizácie AIESEC sa v dňoch 11.- 12. mája stretnú predstavitelia spoločností a univerzitní študenti v bratislavskom Pálffyho paláci.

Konferencia Talents of Tomorrow 2012 existuje, ako jeden z dlhodobo úspešných projektov medzinárodnej organizácie AIESEC, na Slovensku už 5 rokov. V dňoch 11.–12. mája 2012 sa v Pálffyho paláci na Zámockej ulici v Bratislave stretnú talentovaní študenti vysokých škôl ekonomického, technického a manažérskeho zamerania s poprednými slovenskými spoločnosťami. Hlavným cieľom tejto jedinečnej konferencie je pomôcť návštevníkom zorientovať sa na trhu práce a konzultovať ich konkrétne možnosti uplatnenia v úzkom kruhu profesionálov. Delegátom konferencie je poskytnutá unikátna možnosť stretnúť sa s predstaviteľmi takých významných slovenských firiem ako Západoslovenská energetika, at&t, Amazon, Alcatel-Lucent a P&G.

Počas dvoch dní je program konferencie rozdelený na odborné prezentácie, workshopy a inšpiratívne prednášky vedené rečníkmi priamo z odboru. Vystúpi Rasťo Kulich, country manager slovenského Google, Martin Bajaník, spolumajiteľ kaviarní Shtoor, Katarína Kultánová, motivačná rečníčka z Powertraining a konzultantka Snežana Ďuricová za Maxman Consultants. Účastníci uplatnia ich doterajšie skúsenosti, zručnosti a vedomosti. Budovanie sietí a cenných biznis kontaktov s firmami je súčasťou networking večere.

Študenti a absolventi sa môžu na konferenciu zaregistrovať do pondelka 30. mája 2012 na stránke www.talents.sk. Na konferenciu je na základe registrácie vybratých približne 80 študentov 3.-5. ročníkov vysokých škôl a absolventi. Poplatok za oba dni konferencie je 19 Eur pri platbe vopred (21 Eur, platba namieste). Zahŕňa obed a očerstvenie pre účastníkov, networking večeru a uvítací balíček.

Viac informácii na: www.talents.sk, www.aiesec.sk

 

             
  UCHÁDZAČI ŠTUDENTI ONLINE CENTRUM PROGRAMY KNIŽNICA KONTAKTY
  Informácie Rozvrhy Moodle BSBA Online katalóg Bratislava
  Prihláška Školné Brightspace MBA Knižničné zdroje Trenčín
  Štúdium v Slovenčine Dokumenty ESO Bc. Služby  
  Štúdium v Angličtine Kontakty Uploader Mgr. Kontakty  
  Katalóg VŠM   Portál CityU Bc/BSBA    
  Katalóg CityU     Mgr/MBA    
             
výberové konanie      internships       dodatok k diplomu           európsky sociálny fond            toefl centrum           

Vysoká škola manažmentu, Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava 

© Copyright Vysoká škola manažmentu 2021
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.