Vysoká škola manažmentu / City University of Seattle programs
Facebook page Linkeid link Youtube channel jazyk
 
O škole / Novinky

VŠM v prestížnom rebríčku

Vysoká škola manažmentu sa umiestnila v prestížnom rebríčku „Ranking Web of World Business Schools“ celkovo na 299. mieste, (webometrics, 2012) Na prvom mieste, pred Harvard Business School (USA) sa umiestnila Copenhagen Business School (Dánsko).

Za zmienku stojí tiež spomenúť, že Vysoká škola manažmentu sa umiestnila v národnom porovnávaní na fantastickom 1. mieste medzi biznis školami na Slovensku,  pred Fakultou manažment Univerzity Komenského a pred Ekonomickou univerzitou, fakultou podnikového manažmentu(webometrics, 2012). Celkovo v kategórii biznis škôl bývalého Česko-Slovenska sa VŠM umiestnila na skvelom 3. mieste.

Zostavovanie tohto svetového rebríčka je iniciatívou spoločnosti Cybermetrics Lab, výskumnou skupinou patriacou pod Consejo Superior de Investigaciones Cientificas, ktorá je najväčšou verejnou výskumnou organizáciou v Španielsku. Cybermetrics Lab uskutočňuje výskum v oblasti kvantitatívnych analýz internetového a webového obsahu, najmä však toho, ktorý sa týka procesov generovania a komunikácie výsledkov vedeckého poznania. Cybermetrics Lab na zostavovanie svetového rebríčka využíva kvantitatívne metódy a indikátory umožňujúce meranie vedeckej aktivity na webe. Indikátory sú vhodné na evaluáciu vedeckej a technologickej činnosti a sú vhodným doplnením výsledkov získaných bibliometrickými metódami v scientometrických štúdiách.

 

             
  UCHÁDZAČI ŠTUDENTI ONLINE CENTRUM PROGRAMY KNIŽNICA KONTAKTY
  Informácie Rozvrhy Moodle BSBA Online katalóg Bratislava
  Prihláška Školné Brightspace MBA Knižničné zdroje Trenčín
  Štúdium v Slovenčine Dokumenty ESO Bc. Služby  
  Štúdium v Angličtine Kontakty Uploader Mgr. Kontakty  
  Katalóg VŠM   Portál CityU Bc/BSBA    
  Katalóg CityU     Mgr/MBA    
             
výberové konanie      internships       dodatok k diplomu           európsky sociálny fond            toefl centrum           

Vysoká škola manažmentu, Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava 

© Copyright Vysoká škola manažmentu 2021
Stránky generuje redakčný systém WebJET spoločnosti InterWay, a. s.