• Barca innovation hub
  • AI VSM
  • Seattle
  • Seattle
  • moodle olnine studium
 

 

5 DÔVODOV PREČO ŠTUDOVAŤ NA VŠM/CityU

 
  1. študijné programy s prepojením na prax
  2. štúdium v slovenskom alebo anglickom jazyku
  3. možnosť získať slovenský a americký diplom
  4. medzinárodné akademické prostredie
  5. flexibilný študijný plán / online štúdium

uchádzači možete podať prihášku
   

Novinky zo Seattle

Prorektorka pre akademické záležitosti Denisa Hackett a vedúca študijného oddelenia Antónia Valašiková absolvovali v týždni od 28. októbra 2019 pracovné stretnutia so zástupcami zahraničných partnerov City University of Seattle v budove školy v centre Seattle. Na stretnutiach s vedúcimi predstaviteľmi jednotlivých oddelení školy boli prítomní aj zástupcovia z Českej republiky a Mexika.


VŠM/CityU v Poprade

17.10.2019 VŠM/CityU v Poprade predstavila Tatrancom a Podtatrancom svoju ponuku programov a štúdia! V rámci akademickej "road show" sme privítali záujemcov o štúdium na VŠM/CityU v hoteli Satel, kde sa akcia uskutočnila.


Prečo sme sa spojili s Barça Innovation Hub?

Viac ako 2000 športovcov trénujúcich denne v Sports City, 120 tímov hrajúcich svoje zápasy každý víkend, 5 profesionálnych športov, 10 amatérskych sekcií, štadión s kapacitou takmer 100,000 divákov, 291 miliónov fanúšikov na celom svete, 3,5 milióna návštevníkov ročne.


Johan Winbladh Represents VSM/CityU at the fin.techsummit

Johan Winbladh, VSM/CityU senior faculty member represented our school on the panel discussion at the Fintech Summit in Bratislava on September 25, 2019. The third annual fin.techsummit created an opportunity for open discussions about the future of financial services that are heavily impacted by new technologies and digitalisation.


 

 
                                            

Vysoká škola manažmentu v Trenčíne, Bezručova 64, 911 01 Trenčín / Panónska cesta 17, 851 04 Bratislava